Jak Wygenerowałem

+5800 Leadów

w Branży OZE

Jak Wygenerowałem

+5800 Leadów

w Branży OZE

Wzrost sprzedaży

Jakie rezultaty wynikły ze współpracy (jaki progres)

Pierwotne wyniki

Średnia sprzedaż na miesiąc

Średnia sprzedaż na miesiąc

Średnia sprzedaż na miesiąc

Cel Współpracy
Oraz Geneza

Geneza

Cofnijmy się do 2020..

Spotykamy się z Kubą i Michałem ( właściciele firmy JMSolar) aby poprawić ich sytuację związaną z brakiem nowych klientów na ich usługi. Wyzwaniem było pokazanie im, że obecność w internecie i pozyskiwanie nowych leadów właśnie tam będzie dla nich skuteczne. W tamtym czasie w branżach usługowych nie było to jeszcze tak oczywiste działanie jak dziś.

W jaki sposób stworzyłem działania Lead Generation, dzięki której JM Solar od ponad 3 lat pozyskuje masę leadów miesięcznie?

O dobraniu odpowiedniej strategii działań, dobrej grupy docelowej, kreacjach reklamowych, przygotowanych automatyzacjach i co najważniejsze wynikach dowiesz się po przeczytaniu poniższego wpisu.

Cele

Celem kampanii było już zacząć pozyskiwać nowe leady na usługi instalacji fotowoltaiki, pomp ciepła przy użyciu płatnych reklam.Geneza

Cofnijmy się do 2020.. Spotykamy się
z Kubą i Michałem ( właściciele firmy JMSolar) aby poprawić ich sytuację związaną z brakiem nowych klientów na ich usługi. Wyzwaniem było pokazanie im, że obecność w internecie i pozyskiwanie nowych leadów właśnie tam będzie dla nich skuteczne. W tamtym czasie w branżach usługowych nie było to jeszcze tak oczywiste działanie jak dziś.
W jaki sposób stworzyłem działania Lead Generation, dzięki której JM Solar od ponad 3 lat pozyskuje masę leadów miesięcznie? O dobraniu odpowiedniej strategii działań, dobrej grupy docelowej, kreacjach reklamowych, przygotowanych automatyzacjach i co najważniejsze wynikach dowiesz się po przeczytaniu poniższego wpisu.

Cele

Celem kampanii było już zacząć pozyskiwać nowe leady na usługi instalacji fotowoltaiki, pomp ciepła przy użyciu płatnych reklam.

Cel Współpracy Oraz Geneza

Wyniki i korzyści

+5800 Leadów

Większa rozpoznawalnośc firmy
na rynku.

Ekspansja firmy na rynek niemiecki.

Wyniki i korzyści

+5800 Leadów

Większa rozpoznawalnośc firmy
na rynku.

Większa rozpoznawalność
firmy na rynku.

Ekspansja firmy na rynek niemiecki.

Opinie mojego klienta

na temat naszej współpracy

Opinie mojego klienta

na temat naszej współpracy

Jako firma JMSolar chcielibyśmy serdecznie podziękować Patrykowi  za wkład i zaangażowanie jakim od samego początku nas uraczył. Śmiało możemy powiedzieć, że od ponad 3 lat naszej ciągłej współpracy przyczynił się w bardzo dużym stopniu do rozwoju naszej firmy JMSolar.pl.

Swoim doświadczeniem oraz profesjonalizmem pomógł nam realizować główne cele biznesowe i założenia naszej rodzinnej firmy. Każdego dnia dzięki kampaniom lead generation pozyskujemy masę kontaktów. Odnawialne źródła energii już  nie tylko montowane są przez Naszą firmę w Polsce ale również dzięki działaniom marketingowym nasze usługi zakontraktowane są na terenie Niemiec.

Tak błyskawiczny rozwój nie byłby możliwy bez pomocy Patryka.

Serdecznie polecam współpracę i jako cały zespół JMSolar Dziękujemy!

Kuba Czujwid

JMSolar

Wykonane usługi

Google Ads

Głównie skupiłem się na różnych kampaniach w sieci wyszukiwania nastawionych na konkretne słowa kluczowe takie jak: pompy ciepła, montaż pompy ciepła, pompa ciepła z dotacją, fotowoltaika, montaż fotowoltaiki etc.

Meta Ads

Tutaj prowadziłem równocześnie 2 segmenty działań:

  1. W oparciu o Meta lead ads – generowanie zapytań od klientów bezpośrednio na facebooku.
  2. Kampanie kierujące na witrynę i naszym celem były zapytania poprzez formularz kontaktowy oraz numer telefonu.

Automatyzacja

Dodatkowo w celu lepszego zarządzania kontaktami wdrożona została automatyzacja aby wszystkie zebrane leady z wielu źródeł wpadały do jednej dedykowanej bazy danych i ułatwiały zespołowi handlowemu zarządzenia leadami.

Umów się na spotkanie

podczas, którego przeanalizuję twój biznes, aby Ci pomóc. 

Zwiększenie sprzedaży

+94500 PLN

Analityka sklepu

Problem w kanale dotarcia

Generowanie Leadów

+126 klientów

Zwiększenie sprzedaży

+94500 PLN

Analityka sklepu

Problem w kanale dotarcia

Generowanie Leadów

+126 klientów